Кошик
1984 відгуків
Lovely Sofia
+380633664375
+380973052379
+380953527219

Кусачки манікюрні

Кусачки для манікюру і педикюру

Головними ознаками, за якими майстри вибирають інструменти, є наступні: з якого матеріалу вони зроблені, який принцип їх дії, яка пружина і розмір ріжучої частини. Матеріал у хорошого інструменту – це нержавіюча сталь, або сталь з кобальтовим або циркониевым покриттям. З інструментами з якісних матеріалів не буде проблем ні у досвідчених майстрів манікюру та педикюру, не тільки у початківців. Втім, навіть індивідуальні користувачі з такими інструментами будуть відчувати себе впевнено і комфортно, так як вони насправді відчують, що таке висока якість виготовлення манікюрних та педикюрних інструментів у поєднанні з можливістю багаторазового заточування. На відміну від звичайних кусачок, професійні мають більш довгі і виступаючі вниз на 5 мм ріжучі кромки. Для досягнення ідеальних ріжучих властивостей, з внутрішньої сторони ріжучі кромки мають гладку, відполіровану поверхню, а також невеликий радіус. Це забезпечує зіткнення лез під таким кутом, при якому досягається бездоганна якість зрізання околоногтевой шкірочки кутикул. Також, завдяки цим особливостям (виступаючі вниз ріжучі кромки, гладка внутрішня поверхня лез) є можливість багаторазового заточування кусачок, без втрати її ріжучих властивостей. Ергономічна форма ручок забезпечує зручний хват при роботі.

Кусачки для кутикул мають різну величину ріжучої частини і поділяються за розмірами: від 3 до 20 мм, а також розрізняються величиною виступу, так званої «п'яти» або «фартуха».

Велике значення при виборі кусачок має метод кріплення лез. Кріплення буває інтегроване (типу «box») або внапуск. Перший вид кріплення набагато надійніше і довговічніше. Суть його в тому, що дві симетричні половинки проходять крізь один одного і скріплюються прихованим гвинтом.

Для кусачок також важливий тип пружини. Вони бувають одинарні і подвійні. Кусачки з подвійними пружинами мають більш рівне ковзання і безпечні в роботі навіть в руках новачків, однак, вони й дорожчі. Замість пружин часто використовуються одна або дві притискні пластини. Різниця буває і у формі та розмірі ручок. Тут – вибір за майстром. Йому повинно бути зручно ними працювати.

При выборе кусачек наиважнейшим является качество режущей кромки: лезвия при их сведении должны иметь просвет по всей плоскости за исключением концов; этот просвет должен исчезать при нажатии на ручки кусачек. Это обеспечивает плавное скольжение режущих кромок.

.

Кусачки для ногтей применяют в том случае, когда клиент хочет из длинных ногтей сделать короткие. Выбор кусачек производится по тому же принципу, что и у кусачек для кутикулы. 

Кусачки для педикюру розрізняються за тим же величин, що і щипці для кутикули: за величиною ріжучій кромці, за величиною виступу, за методом кріплення і типу пружини.

 

Різновидом кусачки для нігтів є кніпсери, що набули поширення серед клієнтів салонів краси