сумочка жіноча прямокутна об'ємна, типу нессера, тканина замінник шкіри, всередині 1 відділу , є дзеркало, є підкладка.Відмінна фурнітура, зручний розмір, добротне виготовлення. Кольори чорний, шоколад, червоний , срібло, золото.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Дзеркало в комплекті | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Висота | 90 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Глибина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴


