набір з 2х предметів: 1) найбільша -сумочка комбінованого матеріалу PVC і тканини з бантом(розмір ширина 24, висота 15, глибина 7). 2)плоска прямокутна з тканини-сітки ( розмір дл.20 вис.14 глібов 4)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Косметичка |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 2 |
| Ручки | Немає |
| Петелька для підвішування | Так |
| Висота | 15 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Глибина | 7 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 45 ₴


