Косметичка напівкругла, декор квітка ,всередині PVC , з верху ажурне напилення типу сітки, є дзеркало, є довга ручка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Косметичка |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Текстиль |
| Кількість відділень | 1 |
| Ручки | Одна |
| Дзеркало в комплекті | Так |
| Петелька для підвішування | Так |
| Висота | 11 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Глибина | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 40 ₴


